Главная / Экономика / Що потрібно знати перед оформленням кредитної картки?

Що потрібно знати перед оформленням кредитної картки?

042c0c68b906c7db855c7a79260d4d36
На сьогоднішній день буквально на кожному кроці реклама рясніє про те, як зручні і вигідні кредитні картки, а також докладно викладаються переваги тих чи інших кредиток. Але природно, ніде не згадується ні слова про те, наскільки вигідні кредитні картки, вірніше їх видача, самому кредитору банку. Справа в тому, що кредитки є чи не найдорожчим для споживача банківським продуктом. Причому, в рекламних буклетах ставки начебто маленькі, але після оформлення та отримання кредитки, багато власників карт приходять в подив від величезних відсотків. Так в чому ж криється підступ? Також Вам  буде цікаво узнати де отримати кредит в Тернополі.

Якщо позичальник не може відповісти на запитання, який відсоток на його карті, то він належить до тих 80% власників карток, які, підписавши договір з банком, тут же про нього забули або викинули, навіть не прочитавши. В очах у таких легковажних позичальників тільки цифри з реклами, тому вони, як правило, розплачуються за свою неуважність тим, що сильно переплачують по карті.

Але не завжди неприємні казуси пов’язані з легковажністю або неуважністю власника карти. Іноді буває така ситуація, що на момент оформлення кредитки, ставка за неї становила 15%, але через деякий час банк порахував, що йому це не вигідно і підняв ставку до 20%.

Це пояснюється тим, що кредитор не завжди спромагається повідомити клієнта про зміни користування карткою, хоча це є порушенням закону. Такий маневр банку можна легко оскаржити в судовому порядку. Тому, як правило, емітент, щоб уникнути непорозумінь, прописує про це в договорі.

Ще одним секретом можна назвати нібито безкоштовний пільговий період. Позичальник, оформляючи кредитку з пільговим безвідсотковим періодом, впевнений, що йому не загрожують ніякі переплати. Але тільки половина кредитних карт «оснащена» функцією безкоштовного користування кредитними коштами, і то на короткий період. Найчастіше в пільговий період процентна ставка просто знижена. Але знову ж таки із-за неуважності позичальника, у нього в результаті утворюються штрафи по карті.

Крім того, власник картки часто помиляється з приводу змісту кредитки, тобто думає, що треба платити тільки відсотки і річну комісію. Але не тут-то було. Банк стягує комісію за будь-яку дію по карті (переказ коштів, зняття готівки, конвертація валют). Всі ці операції будуть коштувати грошей, а розмір комісії буде залежати від частоти вироблених дій і сум платежів.

Джерело: groshi-v-borg.com.ua
Прокрутить до верха