Главная / Интересные идеи / Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

posluga13

Сяюча білизна зубів — одна з важливих складових зовнішньої привабливості сучасної людини. Осліплююча, «голлівудська» посмішка допомагає розташувати до себе людей та підтримує імідж здорової і успішної людини.

На жаль, далеко не всі можуть похвалитися білосніжною зубною емаллю. Крім того, вживання деяких продуктів харчування, що містять пігментні речовини, а також куріння призводить до появи жовтуватого або сірого відтінку зубів.

Фахівці стоматологічної клініки професора Ельвіри Безвушко володіють всіма сучасними засобами для того, щоб надати сяючу білизну вашій посмішці. Ми раді запропонувати нашим клієнтам найбільш зручний для них спосіб відбілювання зубів, ціна якого приємно вразить кожного з наших клієнтів.

Офісне відбілювання

Офісне відбілювання зубної емалі проводиться в клініці, а результат ви зможете оцінити вже після першого сеансу.

Процедура офісного відбілювання полягає у впливі на поверхню зубів відбілюючого засобу — гелю, який містить перекис водню або аналогічного препарату. Для того, щоб пришвидшити процес, лікар використовує опромінення спеціальною лампою.

Даний метод відбілювання зубів має ряд переваг:

• процедура проходить під контролем спеціаліста і займає близько години;

• максимальний ефект майже завжди досягається вже в процесі першого сеансу;

• процедура відбілювання не викликає у пацієнта неприємних відчуттів і не змінює структуру зубної емалі.

Домашнє відбілювання

В останні роки набуває все більшої популярності можливість у домашніх умовах відбілити зуби: ціна на цю послугу досить низька, та й ефективність методу не залишає жодних сумнівів. Для процедури використовується спеціальна капа, внутрішня порожнина якої заповнюється спеціальним відбілюючим складом. Для підвищення ефективності та комфортності домашнього відбілювання рекомендується використовувати індивідуальні капи, виготовлені за зліпком або знімком. Такі капи виготовляються з гіпоалергенного матеріалу і забезпечують максимально комфортний процес відбілювання.

Незважаючи на те, що домашнє відбілювання вимагає декількох сеансів, кожен з яких займає кілька годин, такий підхід також знаходить широке застосування серед населення.

Пацієнту, який бажає пройти процедуру відбілювання, необхідно знати, що наявність пошкоджень зубів або запального процесу в яснах є протипоказом для проведення процедури відбілювання зубів.

Відбілювання зубів після лікування

Зміна кольору зуба може бути викликана різними причинами. Нерідко зуб може мати сіруватий відтінок після проведеного лікування. У цьому випадку зміна кольору відбувається не через фарбування зубної емалі, а через недостатньо якісну очистку каналу, в якому скупчується кров або частинки м’яких тканин.

Для того, щоб ефективно відбілити зуби, потрібен принципово інший підхід. Зуб, потемнілий в результаті лікування, відбілюють зсередини, а не ззовні, як це відбувається зі здоровими зубами. Відбілюючу речовину вводять всередину каналу, попередньо закривши доступ до кореня зуба.

Такий метод дає можливість зробити колір всіх зубів однаково бездоганним, незалежно від того, піддавались вони лікуванню чи ні.

Скільки коштує відбілювання зубів в нашій клініці? Відповідь на це питання ви знайдете у прайсі на нашому сайті. Відбілювання зубів в місті Львів саме у нашій клініці — одна з найбільш популярних процедур, яку проводять досвідчені, кваліфіковані фахівці з використанням кращих матеріалів і самого сучасного обладнання. Завітайте до нас і дуже скоро ваша посмішка стане привабливою і незабутньою!

Прокрутить до верха